Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamówienia tapet z Minecraft [Moderatorzy - przeczytajcie]


MrDadosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do modów: Nie ma takiego działu, gdzie to mogłoby być otwarte. Jakiś moderator przeniósł temat do "FanArt", po czym inny zamknął z powodem "W fanArcie nie zakładamy tematów oferujących wykonywanie zleceń". Nie wiem gdzie mam go umieścić, aby dalej mógłby być otwarty. Gdzie go mogę umieścić? No dobra - jest to grafika, ale o Minecraftcie, dlatego tutaj go umieściłem. Jeśli jakiś moderator ma pomysł gdzie może on zostać otwarty to prosiłbym, żeby go tam przeniósł.

 

Wzór:

Link do skina:

Miejsce:

Jakie postacie mają tam być:

Dzień/noc:

Co masz tam robić:

Rozdzielczość:

 

Zrobione prace:

___________________________

 

xziolox000

1. Link do swojego skina:

2. Miejsce: Na wulkanie

3. Co masz tam robić?: Gracz wpycha szkieleta i zombi do lawy

4. Jakie postacie mają tam istnieć: Normalny skin który wpycha

5. Ma być dzień, czy noc?: Noc i że wulkan daje takie światło .

 

 

m6158.jpg

 

___________________________

KaoLin

 

Link do skina: http://www.minecraftskins.com/skin/463304/hunter-for-me/

Miejsce: Wyspa z 1 drzewkiem, jakies kurczaki na wyspe i dookola morze ogolnie . :)

Jakie postacie mają tam byc: Tylko ja .

Dzień/noc: Dzień

Co masz tam robic: Siedze na piasku i zamaczam nogi w wodzie . xD

Rozdzielczosc: 1024 x 768

 

CmDiC.jpg

 

___________________________

Kossik

 

Link do skina: http://www.minecraftskins.com/skin/463304/hunter-for-me/

Miejsce: Wyspa z 1 drzewkiem, jakies kurczaki na wyspe i dookola morze ogolnie . :)

Jakie postacie mają tam byc: Tylko ja .

Dzień/noc: Dzień

Co masz tam robic: Siedze na piasku i zamaczam nogi w wodzie . xD

Rozdzielczosc: 1024 x 768

 

vmaEv.png

 

___________________________

umotex12

 

 

Link do skina: noł-premium :(

Miejsce: Wzgorze, w oddali wiezowce

Jakie postacie mają tam być: ja i tylko ja

Dzień/noc:noc

Co masz tam robić: Stoje na wzgorzu plecami do kamery, przykladajac reke do czola podziwiam wiezowce na horyzoncie, chcialbym aby byly jasno oswietlone od dolu (wiezowce)

Rozdzielczość: 1440x 900

 

iOpEc.jpg

 

8r74D.jpg

 

 

___________________________

sniperxx

 

 

Link do skina:Steve (podstawowy?)

Miejsce: las|zima

Jakie postacie mają tam być: Ja, szkielet, zombie, endy i wilk

Dzień/noc: noc

Co masz tam robić: endy trzyma mnie na rękach, zombie i szkielet za nami, trzymają diament, wilk sie gapi :D

Rozdzielczość: 1024 x 768

 

dFAoE.png

 

___________________________

Magula

 

Link do skina:No-Premium

Miejsce:Woda, piasek i duże drzewo

Jakie postacie mają tam być:Ja i Ocelot

Dzień/noc: Dzień, zachód słońca

Co masz tam robić: Siedzę pod drzewem, patrze na zachodzące słońce, obok jakaś sakwa z eq, i miecz. Głaszczę ocelota.

Rozdzielczość:1024x768

 

04avI.png

 

___________________________

MeQQs

 

Link do skina:

http://www.picshot.p.../viewset/156766

Miejsce: Zielona polana (Taka z trawą) po środku drzewo

Jakie postacie mają tam być: Mój skin

Dzień/noc: Dzień

Co masz tam robić: Odpoczywam pod drzewem

Rozdzielczość: 1920x1080

 

 

aRURM.jpg

 

doPtO.jpg

 

 

___________________________

xziolox000

 

Link do skina: Brak

Miejsce: Las

Jakie postacie mają tam być: Herobrine i Steve

Dzień/noc: Noc

Co masz tam robić: Herobrine zabija Stebe

Rozdzielczość: Obojętnie

 

 

SXUlT.png

 

___________________________

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Link do skina: http://www.minecraft...489786/minexii/

Miejsce: las,zima,góra

Jakie postacie mają tam być: świnia w hełmie żelaznym, ja, wilk, zombie trzymający miecz, creeper, Herobrine, szkielet, ender smok

Co masz tam robić: Skacze z drzewa na górze strzelając z łuku. Herobrine upada, ma w głowie strzałe, świnia w żelaznym hełmie jest na dole i patrzy na sytuację, widac na niebie ender smoka, wilk skacze ze mną, creeper prawie wybuchł, szkielet napręża łuk by strzelic, zombie z mieczem biegnie do mnie (jest dośc daleko),ja mam skupiona na Herobrine minę.

Dzień/Noc: Noc (ale tak jasno jak na zdjęciu 4 a nie jak w 6 albo 10)

Rozdzielczośc:1920x1080

Opublikowano

Link do skina:Steve

Miejsce:Kopalnia

Jakie postacie mają tam być:Steve i creeper

Dzień/noc:noc[Kopalnia;d]

Co masz tam robić:Kopać diaxa a za mna creeper i od creepera idzie Ssssss...

Rozdzielczość:1440 x 900

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Nigdzie taki temat nie będzie otwarty, ponieważ stosujemy się do regulaminu, który jak widać- znasz.

Prosimy o nie zakładanie tematów oferujących wykonanie zleceń.

Tak więc zamykam i polecam zaglądanie do działu Zlecenia, lub oferowanie się na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...